energylandia
energylandia

Zabawa przez duże „Z”

  • Post category:Aktualności

14 czerwca 2023 r. – zwykły – niezwykły dzień, a dlaczego?….ponieważ w tym dniu klasa III wraz z wychowawczynią Wiolettą Frączek oraz Rodzicami wybrała się na wspaniałą wycieczkę do największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

 

Głównym celem naszej wycieczki było rozwijanie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci z klasy trzeciej, ale tym najważniejszym celem było spędzenie tych ostatnich szkolnych dni razem na wspólnej, wesołej i radosnej zabawie.

Energylandia – to park rozrywki przeznaczony zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Na przestrzeni 70 hektarów znajduje się 123 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.

Niektórzy z naszych uczniów (chłopcy, jak i dziewczyny!) zaliczyli najbardziej ekstremalne atrakcje, takie jak: FORMUŁA ROLLER COASTER, MAYAN, RMF DRAGON, SPEED WATER COASTER czy HYPERION.

Uczestnicy wycieczki mogli przełamywać swoje słabości, jednocześnie dobrze się bawić i przeżyć ciekawą przygodę z dozą adrenaliny.

Ta wyprawa z pewnością zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.  

Dziękujemy wszystkim, a w szczególności Rodzicom za pomoc w realizacji tego marzenia.❤️