thumbnail 1694616286814
thumbnail 1694616286814

Darowizna dla biblioteki

  • Post category:Aktualności

Poszerza się grono Przyjaciół naszej szkoły. Otrzymaliśmy nieodpłatnie kilka kartonów książek do naszej biblioteki. To literatura dziecięca, młodzieżowa, popularnonaukowa, powieści, encyklopedie i słowniki. Niespodziankę swoją obecnością zrobiła nam pasjonatka czytania pani Józefa Barszczak z Jarosławia, która była nauczycielką. Inicjatorką spotkania w miejscu, gdzie tworzymy bibliotekę była pomysłowa pani Małgorzata Szegda, wieloletnia skarbniczka Rady Rodziców. Książki, czytanie, profesor Adam, relacje, radość i dobrzy ludzie, wszystko wspaniale się splata i łączy w fantastyczną całość. Serdecznie Paniom dziękujemy!

Jeżeli ktoś posiada w dobrym stanie książki dla dzieci i młodzieży w wieku szkoły podstawowej i już z nich nie korzysta, zapraszamy do nas. Aranżujemy bibliotekę i kąciki czytelnicze w naszej szkole. Polecamy i promujemy czytanie!