IMG 3931
IMG 3931

Dziewczyny – chłopakom

  • Post category:Aktualności

29 września to dzień, który zapisze się w historii naszej szkoły, jako niezapomniana uroczystość Dnia Chłopaka. Było to wyjątkowe święto, które połączyło naszą społeczność w duchu talentu i zdrowej rywalizacji. Dziewczyny przygotowały niezwykłą niespodziankę dla chłopców. Były to serdeczne życzenia, zachwycające tańce, wesołe występy wokalne oraz piękne melodie zagrane na cymbałach rzeszowskich przez Emilkę i Olę. Nasze uczennice zorganizowały również serię konkursów, które były przygotowane po to, aby dać chłopcom okazję do rywalizacji i wykazania. Były to między innymi konkurencje sprawdzające wiedzę na temat samochodów, sportowców i kosmetyków. Chłopcy zostali również zachęceni do zawiązania warkocza – zadania, które nieco ich zaskoczyło, ale stanęli na wysokości zadania. Warkocze były wyjątkowe i pełne kreatywności!

To był dzień pełen emocji, uśmiechów i wspólnego świętowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy przyczynili się do stworzenia tego magicznego dnia! Dla Naszej szkoły każdy uczeń jest wyjątkowy, a Dzień Chłopaka pozwolił uczcić nam wyjątkową wartość, jaką każdy z tych młodych mężczyzn wnosi do szkolnej społeczności.

Na uwagę zasługują dziewczęta, które przygotowały i poprowadziły uroczystość z przewodniczącą SU Marysią Sieradzką. To nie jest łatwe, bo wymaga pracy, wytrwałości i odwagi. Warto podejmować takie próby, by realizować wyzwania, uczyć się kreatywności, komunikacji, krytycznego myślenia i współpracy. Przecież: „nie musisz być wielkim, by zacząć, ale musisz zacząć, by być wielkim”.

Wsparcia uczennicom udzieliły opiekunki SU bibliotekarka Gabriela Sieradzka i pedagog Aleksandra Kyć.