IMG 4256
IMG 4256

Pierwszaki ślubują

  • Post category:Aktualności
26 października 2023 roku odbyło się w naszej szkole ważne wydarzenie nazywane ślubowaniem pierwszoklasistów.  Dzieci z klasy I w obecności rodziców uroczyście przyrzekały pilnie się uczyć oraz dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Udowodniły, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najbardziej emocjonującym momentem dla dzieci było pasowanie wielkim ołówkiem, którego dokonywała pani dyrektor Małgorzata Leja.
Po tym uroczystym obrzędzie pierwszoklasiści weszli z radością w życie szkolne. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie dyplomów przez wychowawczynię Teresę Mazurek. Miłym zakończeniem uroczystości były upominki wręczone dzieciom na pamiątkę Pasowania na Ucznia.
Był to zapewne wyjątkowy dzień dla siedmiolatków, którym życzymy wielu radości i sukcesów w naszej szkole.