obraz049
obraz049

Kocham Polskę – oddaj głos

  • Post category:Aktualności

Zapraszamy szkolną i lokalną społeczność, rodziny, przyjaciół, sąsiadów i gości do docenienia pomysłowości i pracy naszych uczniów. W Roku Mikołaja Kopernika nasi aktywni plastycy poznając bliżej postać i osiągnięcia Mikołaja Kopernika wzięli udział w VIII ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kochaj Polskę”. Spośród 2959 prac, które wpłynęło na konkurs 5 prac naszych uczniów znalazło uznanie w grupie 100 najlepszych. Są to prace, na które można głosować za pośrednictwem Internetu. Głosujcie na najciekawszą Waszym zdaniem pracę. A oto numery prac naszych plastyków: 030, 049, 057,081,087. Głosować można raz dziennie do 24.11. 2023 włącznie. Zapraszamy do zabawy.

Kon. Plast. Kocham Polskę (sp33.katowice.pl)

Pedagog specjalny Joanna Brzyska