IMG 5176
IMG 5176

Razem dla Marcelka

To był fantastyczny koncert! Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Majdanie Sieniawskim pod batutą Michała Rydzika, dała nam pierwszorzędny popis umiejętności, grając dla Marcelka. A grała wyśmienicie, zachwycająco, porywająco, entuzjastycznie. Owacje od nad podziw licznie zgromadzonej publiczności, wspaniali muzycy otrzymali na stojąco i bardzo na nie zasłużyli.

Razem ze Szkolnym Kołem Wolontariatu, Rada Rodziców SP Majdan Sieniawski, Stowarzyszenie „Aktywni” Majdan Sieniawski i wspaniałą publicznością stworzyliśmy niepowtarzalną atmosferę.

„Nie jest dobrze, by człowiek był sam. Leczyć chorego przez leczenie relacji” – wyjątkowo wybrzmiały słowa papieża Franciszka w 32. Światowy Dzień Chorego. Dlatego mamy siebie wzajemnie, tworzymy wspólnotę w działaniu i budujemy relacje. W naszych sercach był Marcel z rodziną.

Dziękujemy wszystkim za empatię, wsparcie, hojność, ogrom wrażeń i pięknych emocji.

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu CARITAS uzbierali kwotę 20 525,00 zł., która została komisyjne policzona i zapisana w podpisanym protokole. Pieniądze w całości zostały przekazane rodzicom Marcela na potrzeby leczenia chłopca. Trzymajcie się kochani – jesteśmy z WAMI.

Protokół 14.02.2024r. Koncert charytatywny