20240509 121433
20240509 121433

Święto Europy z nami

Przedstawiciele naszej szkoły z nauczycielem muzyki panem Michałem Rydzikiem otrzymali zaproszenie do wspólnego świętowania Dnia Europy w siedzibie EUROPE DIRECT Rzeszów, działającym w sieci Komisji Europejskiej w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. W roku 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej uczestniczyliśmy w wyjątkowym jubileuszu i równocześnie święcie największego – jak dotychczas – rozszerzenia UE w 2004 roku.

To wspaniałe wyróżnienie dla naszych uczniów, którzy reprezentując szkołę i gminę zostali wyróżnieni na forum wojewódzkim. Poruszające występy zespołu muzycznego spotkały się z aplauzem, zwłaszcza, że Od do radości – hymn Unii Europejskiej w premierowym wykonaniu młodych muzyków zabrzmiała wyjątkowo.

Serdecznie dziękujemy panu Wójtowi Jackowi Kierepka za wsparcie w organizacji wyjazdu uczniów.