rozowa skrzyneczka

Różowa skrzyneczka

  • Post category:Aktualności

Tak, mamy ją! Uczennice klasy VIII wystąpiły z propozycją, a Rada Rodziców wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom podjęła cenną oddolną inicjatywę. W naszej szkole jest już „Różowa skrzyneczka”, którą zamontował pan Krzysztof.

 

Co to i po co? To skrzynka, w której zadbaliśmy o powszechny dostęp do bezpłatnych środków higieny osobistej w przestrzeni naszej szkoły. W różowych skrzyneczkach znajdziesz darmowe podpaski i tampony. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

To nie jest temat tabu. Skrzynkę otwieraj wtedy, jeśli jesteś w potrzebie. Możesz również zostawiać w niej produkt dla Twoich koleżanek w potrzebie.

U nas już jest! Dziękujemy za pomysł dziewczynom z klasy VIII i jego realizację przez Radę Rodziców z panią przewodnicząca Agnieszką Działo.

Gdzie znajdziesz Różowe Skrzyneczki? – Moje Mapy Google >>>